EMN - Enlightenment Media News - Truth Without Fiction Presented With Love

Cart

Birželio 10-16d energijos

Eglės Gleščinskienės Energijų horoskopas Birželio 10-16d. Mistinis laikas. Kiekvienas pajusime virsmą,- gal būt kažkam tai bus vertybių peržiūros metas, kitiems- esminio suvokimo, atsakymo į svarbų klausimą laikas. Tai neeilinis svarbiausių vertybių peržiūros etapas,- vyks išgryninimas, išsilaisvinimas nuo tam trukdančių veiksnių.

Šis laikas, dėl gilių sąsajų su pasąmonėje slypinčiomis skausmingų patirčių būsenomis, nebus ypač lengvas ir malonus.

Galime vėl iš naujo mintyse ir savo jausmuose išgyventi praeities traumas, kuomet buvome stipriai emociškai sužeisti, kentėjome ir nusivylėme draugais, artimaisias, o gal net pačiu savimi. Dabar vėl trumpam tai iškils į paviršių, lyg tam, kad pagaliau rastume sprendimą, užgydytume sielos ir dvasios žaizdas, pasirūpintume savimi, tuo “vidiniu vaiku” ir neišgydytomis jo širdgėlomis, iki šiol tebesitęsiančiomis varginančiomis emocijomis.

Mūsų dėmesį trikdys aplinkiniai, viliojantys renginiai, kelionės,- lyg tyčia atitraukdami nuo svarbiausios užduoties- susitvarkyti “savo viduje”. Labai veiksmingos bus Atleidimo praktikos. Jeigu prisiminsite, suvoksite kokias iki šiol nešiojatės nuoskaudas- pabandykite pagaliau iš to išsilaisvinti, atleisdami jus nuskriaudusiam žmogui. Išties nuoskaudos kenkia tik jums patiems, tad laikydami savyje tą sukoncentruotą ir užspaustą skausmą iš lėto kankinate ir pasmerkiate save kančiai. Atleidus gerokai padidėja tikimybė iš tos kančios išsilaisvinti ir ją užbaigti.

Šią savaitę stipriai rekšis “šešėlinė” mūsų pusė. Dar kitaip- tamsioji arba “velniška”. Susitelkime ties pozityviomis emocijomis ir pasistenkime savo pasirinkimus atlikti gerai nusiteikę, tikėdami pačiais geriausiais rezultatais,- tuomet jie tikrai bus geresni, teisingesni ir vertingesni jums..

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
FB video