EMN - Enlightenment Media News - Truth Without Fiction Presented With Love
ENLIGHTENMENT MEDIA NEWS

Cart

Energijų kalendorius

Gegužės 27-Birželio 2d. energijos

Eglės Gleščinskienės Energijų horoskopas Gegužės 27- Birželio 2d. Šios savaitės energijos skatins jausmingumą, kūrybą ir grožį. Būsime supami energijų, kurios rezonuos su kiekviename iš mūsų slypinčiu individualiu grožio pajautimu, tad tai bus ypatingas metas išbandyti naujas išraiškos priemones ir jomis perteikti savo suvokimą, svajones apie tai, koks pagal mus turėtų būti pasaulis, žmonės ir santykiai tarp jų.

 

Nusimato labai intuityvus metas,- sustiprės įvairiapusės nuojautos, sapnai bus ryškesni ir dažnai nešantys kažkokią svarbią žinią ar perspėjimą. Pagal mumyse tvyrančias nuotaikas pažinsime ir suprasime, ką reiškia kiekvieno asmens buvimas šalia: ar mums išties gera kartu, ar prie kažko turime taikytis, ar esame mylimi, o gal tiesiog kažkaip išnaudojami.

Ši savaitė mus vilios kelionėmis,- norėsime išvykti į gamtą, į kitą miestą ar šalį, aplankyti mums patinkančias vietas ar draugus. Tad arba keliausime arba planuosime būsimas keliones. Minčių apie tolimesnes išvykas bus sunku atsikratyti, nes pati energija skatins dinamiką, o mes tik jautriai atsiliepsime į šį „šauksmą“.  Tokią energijų bangą suskubs išnaudoti kelionių agentai bei organizatoriai,- bus lengviau surasti asmenis ir užpildyti laisvas vietas planuojamose kelionėse. Neapsigaukime,- nešami noro ir dinamikos nebūsime pasirengę gilintis į kainą ar kitas svarbias keliavimo sąlygas.

Vis dėl to mus supančios energijos gali kelti rūpesčių pernelyg jautriems, dirgliems, turintiems baimių ar fobijų asmenims. Dažniau nei įprastai mūsų baimės įgaus realų pavidalą,- pritrauksime prie savęs tai, ko bijome, ko vengiame ir dėl ko nerimaujame. Įvykiai mūsų aplinkoje rutuliosis lyg puikaus režisieriaus parašytas scenarijus- atspindės mūsų emocijas ir jausmus.

 

 
aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

Leave a Reply

Posted by Enlightenment Media News on 2017 m. rugpjūtis 9 d.