EMN - Enlightenment Media News - Truth Without Fiction Presented With Love

Cart

Liepos 15-21 d. energijos

Eglės Gleščinskienės Energijų horoskopasLiepos15-21d. Perkodavimo laikas. Metas, kai keisis požiūris, tikslai ir norai. Aplinkos energijos skatins perkodavimo programas, kurios skleisis paliesdamos ne vien silpnuosius, abejojančius ar sergančius, tačiau ir visiškai sveikus, gyvybiškai stiprius asmenis. Kiekvieno mūsų požiūris į aplinką bei Visatą sąlygos galimybes pozityviam perkodavimui.

Pozityvus požiūris į gyvenimą, džiaugsmas dėl galimybės gyventi, bendrauti, būti su žmonėmis, būti žmogumi ir kurti- gali generuoti perkodavimo ir sveikimo programas, kurios įsirašys į mūsų kraują- pagrindinį informacijos nešėją fiziniame kūne ir pasklis po visą organizmą,- sąlygodama sveikimo pradžią.

Pyktis, skepticizmas, gėrio, meilės džiaugsmo neigimas pritrauks negatyvias vibracijas ir perkodavimas gali vykti visai priešinga linkme- įrašant susinaikinimo, griūties, pasitraukimo iš šio pasaulio programas. Juk filosofiškai mąstant,- kokia prasmė tęsti gyvenimą, jeigu žmogus viskuo nepatenkintas, nieko nedaro kad keistų savo gyvenimą geresne linkme ir savo pykčiu trukdo tai daryti kitiems?..

Dvasine prasme mus pasiekiančios energijos sąlygos visos energinės- informacinės žmogaus struktūros pokyčius. Tai pradžia, kuriai šią savaitę bus užduotos programos, nubrėžtos gairės ir kryptis…

Vis dėl to energijos nebus itin lengvos ir palankios visose srityse. Gali sustiprėti pasąmoninis ryšys su mirusiaisiais, ypač jeigu mes vis dar emocingai reaguojame prisimindami šalia buvusį ir jau į anapusinį pasaulį išėjusį asmenį. Šis ryšys gali apsunkinti mus savo sunkiomis energijomis, naktimis dažniau gali sapnuotis mirusieji ir įvairūs juos primenantys faktai. Taps svarbesni likę mirusiųjų daiktai, relikvijos, apie save primins jų pradėti ir neužbaigti reikalai. Senuose pastatuose suaktyvės ir nemaloniai gyvuosius veiks ten likusios energijos, nepaliekančios tos vietos dvasios, gali dažniau nei įprastai girdėtis įvairūs nepaaiškinami garsai. Vakare vienumoje esančius asmenis gali dažniau aplankyti mintys apie pasitraukusius iš gyvenimo asmenis, jautresni žmonės gali pastebėti tamsesnius šešėlius- mus aplankyti atėjusias protėvių dvasias. Jeigu tokios patirtys vargins ar darysis nemalonios, bet kada galime tai užbaigti įjungę stipresnį apšvietimą bei griežtai ir kategoriškai pareikšdami, kad „aš čia esu šeimininkas, o jūs eikite sau iš kur atėjote“.

Šios savaitės energijos po truputį didins mūsų imlumą, galime pastebėti, kad sustiprėjo nuojauta, atsirado „vidinis žinojimas“ ką daryti, o ko nedaryti, ko reikia ir ko nereikia.  Ypač šios savybės pasijus stebint vaikų elgesį ir pasirinkimus,- jie staiga gali aiškiai pareikšti ko jie nori, kas jiems patinka, o ko niekada nemėgo ir daugiau nedarys, nors ir kaip mes to norėtumėme.

Bet koks aplinkiniams rodomas pyktis, nepasitenkinimas ar net keršto planai šią savaitę turės tendenciją pakeisti savo trajektoriją ir grįžti mums atgal. Dažniau įsitikinsime patarlės „Nekask kitam duobės, nes pats į ją įkrisi“ teisingumu. Planai kaip sužlugdyti konkurentus ar priversti kažką kentėti dažniausiai realizuosis mums patiems, tad taip į savo gyvenimą galime prisišaukti visokius sunkumus.

Šią savaitę labai tiks rinktis geltono atspalvio ir baltus rūbus, puoštis citrino papuošalais, kurie padidins mūsų gyvybines jėgas, stiprins ne tik fizinį bet ir astralinį kūną, tad būsime atsparesni astralinių pasaulių energijoms, mus mažiau veiks bet kokios nemalonios kitų dimensijų vibracijos. Be to citrinas  padės vykdyti komercinius planus, – lengviau judėsime link norimo rezultato.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
FB video