EMN - Enlightenment Media News - Truth Without Fiction Presented With Love
ENLIGHTENMENT MEDIA NEWS

Cart

Naujienos

Lietuva atšventė Valstybės dieną

Vilnius, 2019 metų liepos 6 diena. Šiemet liepos 6-ą buvo paminėta ne tik karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Valstybės diena. Lietuvos Seimo iniciatyva nuo šių metų  ši data paskelbta ir „Tautiškos giesmės“ diena.

“Kurdami savo miestą ir šalį, mes dažnai paskęstame rūpesčiuose ir pamirštame, kad turime daug priežasčių ir progų švęsti. Karaliaus Mindaugo diena – puiki proga švęsti Valstybę – tai, ką kūrė mūsų protėviai, ką tebekuriame mes, ką kurs mūsų palikuonys. Iki šiandieninės Lietuvos ėjome sudėtingą ir vingiuotą kelią, tačiau galime didžiuotis savo pasiekimais ir savo Valstybe – dažniau tai priminkime sau, savo vaikams, dažniau švęskime”, – sveikino visus sostinės meras Remigijus Šimašius.

“Šiandien mus lydi valstybingumo ir orumo jausmas, kad tiek daug metų turime savarankišką valstybę, kurią sukūrė mūsų protėviai, o mes sugebėjome ją atkurti, išsaugoti, apginti ir puoselėti. Todėl galime ir turime teisę didžiuotis savimi, nes esame daug nuveikę ir pasitikime savimi”, – sveikino valstybės dienos proga LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

LR Prezidento kanceliarijos nuotraukos, aut. Robertas Dačkus 

Leave a Reply