EMN - Enlightenment Media News -Benevolent News Presented With Love

Cart

2018 m. Rugpjūčio 31- Rugsėjo 2d. Vilniuje Vyks “Sostinės Dienų” Festivalis

Jau 25-ą kartą Vilniuje vyks muzikos, kultūros ir sporto “Sostinės Dienų” festivalis, kuris kiekvienais metais suburia daugybę vilniečių ir miesto svečių. Šiais metais jis neeilinis – sutampa su Lietuvos atkūrimo 100-čiu, todėl festivalio programa irgi ypatinga:šiemet “Sostinės dienose” koncertuos daugiau kaip 70 atlikėjų bei grupių net keturiose šventės scenose, o “pramogų”, pasak organizatorių, “atras kiekvienas – ne tik melomanas, bet ir iškirtinio dizaino mėgėjas, sporto, kultūros, gero maisto entuziastas ar mieste papramogauti susiruošusios šeimos su vaikais”.

„Ši Vilniaus miesto šventė yra daugiau nei tik kultūros, meno ir amatų fiesta”, sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius. „Sostinės dienos“ pirmiausiai yra Vilniaus tapatybės šventė. Sostinė juk yra valdovo Sosto vieta. O Sostinės gyventojai – išskirtiniai savo valdovišku stotu. Tad turime, ką švęsti: savo karališkai vilnietišką tapatybę! Kartu ją išgyvenkime šventiškame bendrume. Dalinkimės šia tiesa vienas su kitu, patirkime vilnietišką bendrumą ir džiaukimės savo oriu karališku miestu“.

Šventės organizatoriai ragina kelendoriuje pasižymėti rugpjūčio 31-rugsėjo 2d. ir pasinerti į miesto erdves ir žmonių mintis užpildantį festivalį. Visi festivalio renginiai nemokami. Daugiau informacijos – https://vilnius.lt/lt/

 

 

FB video