EMN - Enlightenment Media News - Truth Without Fiction Presented With Love

Cart

Rugsėjo 16-22d. energijos

Eglės Gleščinskienės Energijų horoskopas Rugsėjo 16-22d. Šią savaitę sulauksime šiek tiek lengvesnių, stabilesnių energijų. Tai autoritetų, mokytojų, išmintingų, gebančių matyti ir įvertinti visumą, laikas. Esant nesutarimams, priešiškoms nuomonėms, ieškant kažkokio visoms pusėms tinkamo kompromiso, bus kreipiamasi į autoritetus,- būtent jų žodis, patarimas, veiksmas bus vertingas ir svarus, padedantis slopinti nepasitenkinimą, agresiją ar ne laiku bei ne vietoje rodomus jausmus ir emocijas.

Išaugs lyderių svarba. Daugelyje sričių besireiškiantį nestabilumą bus bandoma suvaldyti grįžtant prie tvirtą pagrindą turinčių vertybių, stengiantis pritaikyti anksčiau įgytą patirtį. Bus ieškoma stabilumo, atsvaros taško, pamato, ant kurio būtų įmanoma ir saugu išsilaikyti, aplinkoje siaučiant vėtroms: žmogiškųjų vertybių, ideologinėms…

Šios savaitės energijos labai intensyviai integruosis į bet kokias komunikacijos sistemas ir priemones, švietimo sritį, skatins pozityvių, keliančių mokymosi kokybę ir lygį, sprendimų priėmimą. Gali būti persvarstomi, keičiami mokytojų, gydytojų vertinimo kriterijai. Išaugs reikalavimai tiems, kas mūsų vaikams perduoda žinias, kas jiems kalba apie vertybes, kas auklėja ir bando išmokyti žmogiškųjų tiesų suvokimo.

Šią savaitę paramą, geranoriškumą ir pagalbą patirs šeima. Bus gręžiamasi link išliekamųjų šeimos vertybių, ieškoma variantų sprendžiant aktualius daugeliui šeimų klausimus- vaikų priežiūros, pagyvenusių ar socialiai pažeidžiamų asmenų integracijos į aktyvesnį gyvenimą ir visuomenę temos. Šiuo metu palanku ieškoti kompromisų konfliktams šeimoje, rūpintis vaikų išsilavinimu, savo mokymosi ir tobulėjimo galimybėmis.

Po truputį stiprės meilės ir gausos energijos, tai tinkamas laikas pranešti Visatai apie savo kūrybinius sumanymus, tikslus, norimus pokyčius, bei motyvaciją, kodėl kažko norime, kuo vadovaujamės ir dėl ko visa tai esame pasirengę įvykdyti.

Ieškantiems meilės, svajojantiems apie tikruosius jausmus ir jų atsaką,- puikios naujienos,-mūsų aplinkoje augs energijų, skatinančių visokias meilės išraiškas, koncentracija. Lengviau bus nusimesti ribojančius meilės, bendravimo ir santykių stereotipus. Greičiau pasiduosime žavesiui, flirtui, intrigai, tad santykiai darysis atviresni ir erotiškesni.

Šią savaitę žydrasis Topazas gali tapti ne tik išskirtiniu papuošalu, bet ir talismanu, pritraukiančiu sėkmę. Jis padės užpildyti vis dar tuščias „gyvenimo nišas“ nauja pozityvia patirtimi ir žiniomis. Šio akmens nešiojimas ir sąlytis su mūsų kūnu skatins savirealizaciją, padės išlikti tvirtiems siekiant norimo tikslo, ypač jeigu jis bus susijęs su mokymusi ir žinių kaupimu, gebėjimų ugdymu, talentų realizacija. Topazo vibracijos, rezonuodamos su aplinkos energijomis, padės mums lengviau atskirti apgavystes ir atpažinti tikrąją meilę, skatins dvasinį augimą.

 

 
aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
FB video