EMN - Enlightenment Media News
Enlightenment Media News - Truth Without Fiction Presented With Love
Energijų kalendorius

Sausio 1- 7 energijos

Eglės Gleščinskienės Energijų kalendorius Sausio 1-7 d. Mus supančios energijos šią savaitę brandins ir formuos kitokį požiūrį bei naują originalią nuomonę. Galime likti nesuprasti,- mūsų išreikštos mintys ar pasiūlymai bus neteisingai interpretuojami, iškraipant ne tik kelių žodžių prasmę, tačiau keičiant pačią idėją, koncepciją ar motyvus. Kiekvienas individualiai suprasime ir interpretuosime aplinkos ir mus supančių žmonių siunčiamus signalus, gali atrodyti kad kalbame ir bendraujame skirtingomis kalbomis, esame kitame lygmenyje. Išties tai mūsų pačių informacijos priėmimo ir analizavimo sistema filtruos ir koreguos mus pasiekiančią informaciją, tad daug ką ir patys suprasime blogai, derinsime prie savo patyrimų, maišysime su jausmais.

Šios savaitės nesusikalbėjimas gali stabdyti svarbius procesus, darbus, atitolinti ar visiškai atmesti numatytus sandorius. Pasistenkime neforsuoti darbų, laikinai palikime stringančius procesus, neprovokuokime kitų, susijusių su mūsų reikalais, asmenų konfliktams. Susikalbėjimo dažnai truks, tad stengiantis išsaugoti darbo, verslo ar partnerystės santykius geriau delskime, nei tiesmukiškai eikime prie reikalo.

Šis metas labai tiks įvairioms Dvasinio išsivalymo praktikoms, meditacijoms, susikaupimui ir savarankiškam darbui su mus varginančiomis emocijomis ir jausmais. Per jas lengviau apčiuopsime mus jaudinančių įvykių ar besikartojančių situacijų priežastis, rasime savo klaidas ir, jei tik išdrįsime, galėsime jas taisyti. Pasaulį, savo aplinką kur praleidžiame daugiausia laiko, pačius artimiausius žmones, tuos su kuriais dažnai bendraujame, gebėsime matyti kitaip. Čia lyg kabant žemyn galva, pasaulis matysis ir bus tas pats, bet viskas atrodys kitaip, prieš mus kils detalės, kurios anksčiau buvo nepastebimos bendroje informacijos lavinoje, kartais trikdys menkniekiai, o svarbūs dalykai atrodys mažai reikšmingi. Teks pratintis prie mus pasiekiančios informacijos krypties pokyčių.

Vis dėl to šis laikas savyje neš tendencijas, norą daug ką spręsti kategoriškai, jeigu veikti- tai tiesiai. Iki šiol vilkintos situacijos gali būti išspręstos staiga, vienu brūkštelėjimu, vienu sprendimu, vienu mostelėjimu, tačiau aštriai ir dažnai su nepalankiais rezultatais, be galimybės grįžti atgal ir kažką keisti. Galime sulaukti nemalonių, kategoriškų sprendimų darbe- viršininko bausmės, priekaištų ar sankcijų. Dažniau kils įvairūs nesutarimai su vadovaujančiais darbuotojais, nepagrįsti reikalavimai ar kaltinimai kels audras ir priešpriešą, konfliktai bus gesinami greitai, kategoriškai, dažnai abiems pusėms patiriant nuostolius. Tad pastebėjus, kad kyla nemaloni situacija, ją reikėtų kuo greičiau užglaistyti, sprendimus, veiksmus ir pokalbius atidėti vėlesniam, labiau tinkamam laikui. Tik pasiryžus pačiam blogiausiam scenarijui, nebijant prarasti darbo vietą bei pajamas galima bus įrodinėti savo nuomonę, požiūrį, ieškoti kaltų ar savaip suprantamos teisybės.

Mus pasiekiančios energijos, lyg savo vagą turinti upė, saugiai neš kantriuosius, besistengiančius viską geriau ir giliau suvokti, pripažįstančius savo klaidas, pasirengusius keisti ir transformuoti save, o ne supantį pasaulį asmenis. Tad sudėtingesnis laikas, jeigu jį praleisime analizuodami mums nepatinkančią situaciją ir savo vaidmenį joje, nebus praleistas veltui. Taip mes ne tik išvengsime „povandeninių rifų“- nemalonių dalykų, bet įgausime išmintį, leisime bet kokiam įvykiui ar situacijai subręsti ir vėliau veiksime ne baimės ar skubotumo vedimi, o išmintingai, ramiai, nuosaikiai.

Pasaulis, aplinkiniai, net mums gerai pažįstami draugai ir žmonės, kuriais iki šiol pasitikėjome parodys kitą savo gyvenimo pusę. Neteiskime, nekoneveikime kitų už mums per drąsias idėjas, kitokį požiūrį ar pasirinkimus, kurių niekada nedarytume. Panašiai atrodysime jiems ir mes, kalbėdami apie neseniai suprastus svarbius dalykus, pastebėjimus. Mūsų pasirinkimus daugelis bus linkę kritikuoti, argumentus paneigs, entuziazmą- slopins. Tad pačius svarbiausias dalykus pasilikime sau, nesidalinkime svajonėmis, kad jos nebūtų sutryptos, sergėkime veiklos ar projektų idėjas tinkamesniam laikui..

 
aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

DVASINIAI SEMINARAI- NUOTOLINĖS STUDIJOS 
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com arba tel.: +37061803054

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Posted by Enlightenment Media News on 2017 m. rugpjūtis 9 d.