EMN - Enlightenment Media News
Enlightenment Media News - Truth Without Fiction Presented With Love
Energijų kalendorius

Vasario 11-17d energijos

Eglės Gleščinskienės Energijų kalendorius Vasario 11-17d. Šią savaitę subtiliuose lygmenyse kiekvieno mūsų siela stengsis parodyti ir atskleisti kažkokias ypatingas savybes ar gebėjimus. Tai unikalus laikas, kai savyje galime atrasti kažką naujo ir unikalaus.

Ši savaitė tiks kažkokių projektų pristatymui, viešinimui- didesnį klausytojų ratą apimantiems pareiškimams. Teks įsiklausyti į kolektyvų, grupių nuomones- daug ką apspręs bendrystės, interesų suderinamumas ir kompromisai.

Laikas bus sėkmingas žmonėms užsiimantiems kūryba, siekiantiems darnos, mokytojams, padedantiems kitiems susigrąžinti vidinį stabilumą ir harmoniją. Palanku užsiimti dvasinėmis praktikomis.

Mus pasiekiančios energijos itin stipriai veiks vaikus,- šį kartą fortūna atsigręš į juos. Pasistenkime neslopinti mažųjų entuziazmo kažką išbandyti, sukurti, suprasti, pamatyti. Vaikai bus puikus paskatinimas mums patekti ir apsilankyti ten, kur reikia- surasime bendraminčių, žmonių, kurie palaipsniui gali tapti mūsų naujaisiais draugais, pasisemsime idėjų naujai savo veiklai bei netradiciniams unikaliems sprendimams.

Taip pat galime pajusti, kad vaikai darosi emociškai jautresni, irzlesni ir gal net priekabesni. Aplinkos fonas didins diglumą.

Pažeidžiama ir mažiau atspari bus galva. Ji gali kentėti ir dėl per didelių apkrovų kojoms ir apatinei nugaros daliai ar juosmeniui. Patartina saugotis peršalimų, skersvėjo, nesėdėti ant šaltų paviršių ar lauko baldų. Sveikatą stipriai įtakos emocijos, tad jeigu jausime irzulį, nepasitenkinimą, pyktį dėl kažkokių mums nepatinkančių dalykų- organizmas sunkiau priešinsis bet kokiems negalavimams, lengviau pasiduosime peršalimams, būsime neatsparūs infekcijoms ir virusiniams susirgimams.

Nepatartina šią savaitę lankytis kapinėse, būsime lengviau pažeidžiami mirties ir anapusinės energijos. Lengviau prie mūsų prisikabins, prilips įvairūs parazitiniai energetiniai sutvėrimai, lervos, astralinės esybės, taip pat būsime taikiniu klaidžiojančioms vėlėms, besielėms esybėms, demonams ar mirusiems ir iš šio pasaulio negalintiems pasitraukti asmenims. Tad reikėtų vengti mirties vietų, kapinių, nesiklausyti ir nežiūrėti siaubo istorijų apie mistinius, anapusinius dalykus ir blogio jėgų pasireiškimus.

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/

Leave a Reply

Posted by Enlightenment Media News on 2017 m. rugpjūtis 9 d.