EMN - Enlightenment Media News -Benevolent News Presented With Love

Cart

Susitikimas su Užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi ir EK nariu Vyteniu Andriukaičiu

susitikimassuurm3Trečiadienis, 2016 m. rugsėjo 21 diena. Lietuvos generaliniame konsulate Niujorke įvyko susitikimas su Užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi ir Vyteniu Andriukaičiu, Europos Komisijos nariu, atsakingu už sveikatą bei maisto saugą.

Šie Lietuvos (bei ES) pareigūnai atvyko į Niujorką dalyvauti Jungtinių Tautų Sesijos debatuose.

„Lietuvos diasporos indėlis visuomet buvo ženklus, ypač sudėtingu valstybei laikotarpiu. Todėl svarbu sustiprinti lietuviškas organizacijas užsienyje ir jų gebėjimą kelti Lietuvos valstybei svarbius politinius klausimus, rasti naujų būdų panaudoti diasporos profesinę patirtį“, – sakė L. Linkevičius.

Tiek ministras, tiek Europos Sąjungos komisaras atsakė į bendruomenės nariams rūpimus klausimus, pasidalijo įžvalgomis apie JAV ir Europos aktualijas. Visi aktyviai diskutavo Lietuvos užsienio politikos ir ES raidos klausimais. Nepamirštos ir dvigubos pilietybės, „Brexit“ temos.

L. Linkevičius kvietė visus, turinčius balsavimo teisę, atlikti pilietinę pareigą ir aktyviai dalyvauti 2016 m. spalio 9 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose.

 susitikimassuurm1susitikimassuurm2susitikimassuurm3
J.Gattini nuotraukos
FB video